Bizdrone

بهترین تولید کننده گلاسبید با کلاس جهانی در ایران

بهترین تولید کننده گلاسبید با کلاس جهانی در ایران

بهترین تولید کننده گلاسبید با کلاس جهانی در ایران

بهترین تولید کننده گلاسبید :

تولید گلاسبید و  فروش گلاسبید برای صادرات و معامله های بزرگ داخلی در این سایت امکان پذیر شده است. ما همواره در تلاش هستیم امنیت فکری برای صادرات را برای هموطنان عزیز فراهم کنیم. این میسر نمی شود به جزء با تولید کننده گلاسبید با کلاس جهانی که همواره در همه فصول امادگی خدمات دهی  به مشتریان گلاسبید داشته باشد .

تولید گلاسبید با کلاس جهانی

همانطور که صادر کنندگان گلاسبید مستحضر هستند برای همه ی مناطق دنیا گلسبید با استاندارهای متفاوتی ارائه می شود. و این مسئله را  می بایست مد نظر قرار داد که ایا می توان  دانه های شیشه ای را از طرف ایران به کشورهای مختلف صادر نمود. که استاندارد های لازم را داشته باشد؟  برای خرید گلاسبید به آبتین گلس اطمینان کنید.

تولید کننده گان گلاسبید در ایران

از مهمترین تولید کنند گان گلاسبید در ایران رهنما گلاسبید هست که در اراک واقع شده است و تا حدودی توانسته  مشکلات داخل را مرتفع نماید وامید است که با حمایت همه جانبه دولت بتواند این ظرفیت صادراتی بلقوه خود را بهتر نماید و توان تولید خود را چند برابر نموده  تا شایستگی خود را حفظ نماید. یکی دیگر از مهمترین تولید کنندگان گلاسبید در ایران شرکت بازتاب راه سروستان می باشد که ،شرکت ریف اصفهان  جزء سهمانداران ان است و ان هم می تواند توان تولید خود را چند برابر نماید که با حمایت دولت جمهوری اسلامی ایران هیچ چیزی دور از انتظار نیست . امید است این صنعت روزبه روز پیشرفت نماید.

تولید به مصرف گلاسبید

  • موارد مصرف گلاسبید به خاطر خصوصیات خوب ان  زیاد است.
  • گلاسبید یا دانه های شیشه ای  به عنوان باز تاب کننده  در رنگ های ترافیکی کاربرد دارد.
  • در سند بلاستینگ سطوح مختلف کاربرد دارد.
  • به عنوان پرکنندگی در صنایع مختلف
  • در روغن حفاری به عنوان یک ماده سیال و روان کننده بکار می رود.
نمونه ای از بلاستینگ مخزن با گلاسبید

تولید گلاسبید بلاست

یکی از مهمترین کاربردهایی که دانه های شیشه ای دارد به عنوان براق کننده و یا پاک کننده به کار می رود . و برای هرنوع کاری نوع دانه بندی و استاندارد مشخصی در گلسبید  وجود دارد که تولید کننده  و خریدار گلاسبید بایدرعایت نمایند. به عنوان مثال ما نوعی  گلسبیدی داریم که برای سند بلاست نوک سوزن بیمارستانی بکار می رود و نمونه ای  گلاسبید هم برای پاکسازی جواهرات بکار می روند که نوع دانه بندی گلسبید و حتی میزان عناصر مختلف در ان ان می تواند تغییر پیدا کند. یه نمونه استاندارد داریم به نانم (ملیتی ) است که در صنایع نظامی به کار می رو د. برای مشاوره و خرید انواع گلسبید با ما تماس بگیرید.

با تشکر آبتین گلس فروش ویژه گلسبید در ایران (Glassbead)

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *